homepage / aktuality / aktualita

JARNÍ PRÁZDNINY 2020 SE SPORTEM A KAMARÁDY

07.01. 2020
Kategorie: Zimní stadion

Nechcete nechávat své děti během jarních prázdnin v termínu 10.2.-14.2.2020 napospas mobilům, počítačům a herním konzolím? Pak naše jarní příměstské tábory plné sportu jsou zde právě pro vás a vaše ratolesti.

Během celého týdne se na vás a vaše děti těší sympatičtí instruktoři, aby se pod jejich vedením vaše ratolesti zdokonalily v dovednostech jako je plavání, bruslení, obratnost, atletika a míčové hry.

Stáhněte si přihlášku a vyplněnou zašlete na email tabory@mszbenesov.cz.

Ceny držíme stejné jako minulý rok : 2490,- Kč / 5 dní a tato cena obsahuje pronájem sportovišť, vstupné při středečním výletě, stravu (oběd a svačinky) a pitný režim po celý den a samozřejmě kvalifikovaný dozor a instruktory.

Úhradu prosím provádějte převodem na účet 277919650/0300, vs: 412020, nebo hotově či kartou přímo v recepci ZS.

Vždy prosíme s uvedením jména dítěte do poznámky k platbě jako identifikační rozlišení platby.

Záloha 1000,- Kč splatná do 31.1.2020 je potvrzením vašeho zájmu o účast a zároveň garancí pro poskytnutí místa v příměstském táboře. Doplatek 1490,- Kč

Více detailnějšich informací obdržíte v informačním dopise, hned po zaslání vaší přihlášky na výše uvedený mail.

Těšíme se na vás a vaše děti.

Tým MSZ Benešov

Leták Příměstské tábory jaro 2020