homepage / aktuality / aktualita

12.09. 2017
Kategorie: Tábory

"Léto jak má být"

Týdny plné dětského švitoření, smíchu, sportu a emocí odstartovaly prvním během letních příměstských táborů pořádaných Městskými sportovními zařízeními Benešov s.r.o.

Proběhlo celkem 7 běhů, a prakticky každý prázdninový týden se něco na sportovištích dělo. V každém týdnu si děti vyzkoušely vždy jiný sport, případně kombinaci dvou sportů a v každém týdnu je pro skupiny dětí připraven zajímavý výlet. Základna všech příměstských táborů byla na zimním stadionu, v jehož prostorech bylo zajištěno občerstvení, prostory pro odpolední klid a rovněž prostory pro workshopy, z nichž si děti vždy odnesly zážitek, či výrobek. Celkem prošlo jednotlivými běhy táborů 123 dětí, pod dohledem více než 20 instruktorů s různými specializacemi si děti vyzkoušely celkem 17 sportů hokejem počínaje, přes sebeobranu až po exotické sporty, jako je lukostřelba, parkur, či flag football (bezkontaktní varianta amerického fotbalu).