Homepage / Aktuality / Letní příměstské sportovní tábory

Letní příměstské sportovní tábory

11. 1. 2018
Kategorie: Tábory

Na léto 2018 pro vás MSZ Benešov připravilo 8 běhů sportovních příměstských táborů. Nabitý program sportovními aktivitami vždy od pondělí do pátku v 7 - 17h vaše děti řádně rozhýbal i pobavil.

Novinkou byly pro děti připravované LEGO workshopy, které jistě zaujaly i děti méně zdatné či mladších ročníků. LEGO workshopy nás provázely po celé prázdniny, užil si je každý z nás. Pro opravdové fandy LEGA byl připraven speciální LEGO běh, kde nás kostičky pohltily naplno. Koncept Bricks 4 Kidz® je postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Lego hrátky spojené s výukou plavání jistě nadchly i "sportovní začátečníčky".

I letošní prázdniny zavítali k nám několikanásobní mistři republiky v americkém fotbale, aby děti zasvětili do tréninků flag footballu. FLAG FOOTBALL je míčová hra, která se vyvinula z amerického fotbalu jako jeho bezkontaktní varianta. K zastavení soupeřova útoku není třeba hráče s míčem složit na zem, ale stačí mu odebrat látkový praporek, který má suchým zipem upevněný na opasku.

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST A ZA ROK NASHLEDANOU.