Aktuality

Homepage / Aktuality / LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY MSZ BENEŠOV

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY MSZ BENEŠOV

10. 1. 2020
Kategorie: Zimní stadion

Každý týden jiné sporty, každý týden jiní oblíbení instruktoři, každý týden spoustu zážitků. To vše vám a vašim dětem můžeme slíbit a doručit.

Známí a oblíbení instruktoři jsou zárukou nejlepšího vedení. Sportoviště kterými MSZ Benešov disponují jsou zárukou, kvalitních prostor jak pro samotný sport, tak pro potřebné zázemí. A více než tisícovka spokojených a mnohdy zdravě "utahaných" dětí, které za poslední 3 roky prošly našimi příměstskými tábory je vizitkou dobře a kvalitně odváděné práce s mládeží. Neváhejte tedy a přijďte znova, nebo nás "ozkoušejte" poprvé, určitě budete spokojeni. 

Stáhněte si naší přihlášku, vyplněnou ji zašlete na tabory@mszbenesov.cz a v následném informačním emailu se dozvíte více detailů o vámi vybraném táboře. Přihlášku můžete rovněž zaslat poštou, či osobně se zastavit na adrese Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o., Hráského 1913, Benešov a zde ji předat na sekretariátu společnosti.

Orientační časový harmonogram jednotlivých běhů najdete ke stažení v sekci PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY...http://mszbenesov.cz/tabory.

Cena letního tábora:

1. běh  - 1.990,- Ķč

2. - 8. běh - 2.490,- Kč

2.A běh - FLORBAL A BRUSLENÍ NÁS BAVÍ- OBSAZEN!!! ( PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY )

2.B běh - MÁME RÁDI PLAVÁNÍ - OBSAZEN!!! ( PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY )

3.A běh - BRUSLENÍ A ATLETIKA ZÁBAVOU - OBSAZEN!!! ( PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY )

3.B běh - PLAVÁNÍ JE RADOST - OBSAZEN!!! ( PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY )

7. běh -   PLAVECKO LEGOVÝ - OBSAZEN!!! ( PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY )

Těšíme se na vás a na rozesmáté a spokojené tváře vašich dětí.