Homepage / Aktuality / Pravidla pro vstup do bazénu od pondělí 22.11.2021

Pravidla pro vstup do bazénu od pondělí 22.11.2021

10. 11. 2021
Kategorie: Krytý bazén

OD 22.11. 2021 JE VSTUP DO BAZÉNŮ POVOLEN POUZE PO PŘEDLOŽENÍ JEDNOHO Z NÁSLEDUJÍCÍCH POTVRZENÍ:

1. UKONČENÉ OČKOVÁNÍ ( MIN. 14 DNÍ PO DRUHÉ DÁVCE NEBO 14. DNÍ PO 1. DÁVCE V PŘÍPADĚ JEDNODÁVKOVÉHO SCHÉMATU)
    2. V PŘÍPADĚ APLIKOVANÉ POUZE 1. DÁVKY OČKOVÁNÍ U DVOUDÁVKOVÉHO SCHÉMATU JE NUTNO NAKOMBINOVAT S PCR TESTEM (MAX 72 HODIN STARÝ )
    3. PRODĚLÁNÍ NEMOCI - LABORATORNĚ POTVRZENÉ ( NE STARŠÍ 180 DNÍ)
    4. POTVRZENÍ O VYJÍMCE Z OČKOVÁNÍN DLE ISIN + PCR TEST (MAX 72 HODIN STARÝ) (= OSOBA, KTERÁ SE NEMŮŽE PODROBIT OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID -19 PRO KONTRAINDIKACI)
    5. DĚTI 0-11,99 MAJÍ VSTUP BEZ OMEZENÍ, NEMUSÍ TEDY PŘEDKLÁDAT ŽÁDNÉ Z VÝŠE UVEDENÝCH POTVRZENÍ
    6. DĚTI 12-17,99 SE MOHOU PROKÁZAT NEGATIVNÍM PCR TESTEM (MAX. 72 HODIN STARÝ)

POTVRZENÍ S QR KÓDEM O OČKOVÁNÍ NEBO O PRODĚLANÉ NEMOCI MOŽNO STÁHNOUT NA www.ocko.uzis.cz

TATO POTVRZENÍ BUDOU KONTROLOVÁNA PŘI VSTUPU NA RECEPCI KPB ( V TIŠTĚNÉ NEBO ELEKTRONICKÉ PODOBĚ V MOBILU, TEDY  NUTNÝ SCAN QR KÓDU)

DO BUDOVY BAZÉNU JE ZAKÁZÁN VSTUP BEZ OCHRANY DÝCHACÍCH CEST, A TO V SOULADU S USNESENÍM VLÁDY ČR.

Prosíme o velkou dávku schovívavosti k našim pracovnicím na recepci, jsou v tom nevinně.