Homepage / Aktuality / Pravidla vstupu na zimní stadion platná od 22.11.2021

Pravidla vstupu na zimní stadion platná od 22.11.2021

19. 11. 2021
Kategorie: Zimní stadion

OD 22.11. 2021 JE VSTUP NA ZIMNÍ STADION POVOLEN POUZE PO PŘEDLOŽENÍ JEDNOHO Z NÁSLEDUJÍCÍCH POTVRZENÍ:

•  Ukončené očkování (min 14dní po druhé dávce nebo 14. dní po 1.dávce v případě jednodávkového schématu)
  • V případě aplikované pouze 1. dávky očkování u dvoudávkového schématu je nutno nakombinovat s PCR testem (max. 72 hodin starý)
  • Prodělání nemoci – laboratorně potvrzené (ne starší 180 dní)
  • Potvrzení o výjimce z očkování dle ISIN + PCR test (max. 72 hodin starý) (= osoba, která se nemůže podrobit očkování proti onemocnění Covid-19 pro kontraindikaci)
  • Děti co nezavršily 12 let věku mají vstup bez omezení, nemusí tedy předkládat žádné z výše uvedených potvrzení.

• Děti po završení 12 let věku se mohou do dne dovršení 18 let prokázat negativním PCR testem (max. 72 hodin starý)
Tato potvrzení budou kontrolována při vstupu na zimní stadion ať je máte v podobě tištěné, či elektronické v mobilu – prostě scan QR kodu při vstupu do budovy je nutný. Prosíme vás o velkou dávku shovívavosti k našim pracovnicím na recepci – jsou v tom nevinně.