Aktuality

Homepage / Aktuality / Sportoviště MSZ Benešov stále otevřena

Sportoviště MSZ Benešov stále otevřena

10. 9. 2020
Kategorie: Zimní stadion

Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o. v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky č.j. MZDR 15757/2020-33/MIN/KAN oznamují široké sportovní veřejnosti, že:

·      Provoz všech sportovišť provozovaných společností Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. je nepřerušen

·       Provoz všech sportovišť provozovaných společností Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. je možný za předpokladu dodržování mimořádných opatření vyplývajících z výše uvedeného opatření MZ ČR 

o   Provoz sportoviště Zimní stadion a Krytý plavecký bazén

§  Všem osobám se s účinností ode dne 10. září 2020 do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt v prostorách Zimního stadionu Benešov a Krytého plaveckého bazénu  bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech staveb. Jediné výjimky, kde není nošení ochranných prostředků vyžadováno jsou sportovci a cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, či soutěže.

§  Všem osobám, které nemají statut sportovce a trenéra přicházejícího na trénink, cvičení, zápas, či soutěž je zakázáno vstupovat do společných prostor kabin včetně chodeb přilehlých. Doporučujeme sledovat sportovní činnost z prostor hlediště zimního stadionu, a to za podmínek výše uvedených, tj. nošení ochranných prostředků dýchacích cest. 

§  Návštěvníci veřejného bruslení a bruslení s hokejkou jsou povinni v prostorách šaten nosit ochranné prostředky dýchacích cest. Tyto je možné sejmout pouze těsně před vstupem na ledovou plochu.

§  Návštěvníci plavání veřejnosti jsou povinni v prostorách šaten nosit ochranné prostředky dýchacích cest. Tyto je možné sejmout a uložit do šatních skříněk pouze těsně před vstupem do sprch.

§  Rodičům doprovázejícím děti na lekce plavání je povolen vstup do budovy pouze na dobu nezbytně nutnou k předání či vyzvednutí dítěte a pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest. NENÍ POVOLENO SLEDOVAT DĚTI PŘES SKLO VE VESTIBULU BAZÉNU! Děti musí mít ochranné prostředky ve společných prostorách a šatnách. Před vstupem do sprch a bazénu prostředky odloží.

 

Děkujeme za pochopení a striktní dodržování těchto opatření vedoucích k ochraně zdraví nás všech.