Sporthotel

ZIMNÍ STADION

Menu

Otevírací doba

DenOddo
PO - NE07:0022:00

Sporthotel

Sportovně zaměřený, a hlavně nekuřácký Sporthotel Zimní stadion nabízí ubytování přímo v budově Zimního stadionu a je přímo propojen s navazující restaurací s výhledem na led a konferenčním salónkem. Nabízíme komfort odpočinku a čistotu všech prostor, a to vše v kompletně zrekonstruovaných pokojích a hotelovém lobby. Hotel prošel spolu s přilehlou restaurací celkovou rekonstrukcí v roce 2017.

Celková kapacita je 34 lůžek + 6 přistýlek, tedy tak akorát pro jedno sportovní družstvo, včetně realizačního teamu. K dispozici je 13 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové pokoje. Vždy dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení (sprcha, WC). Hotel je přístupný jak ze společné recepce Zimního stadiónu, tak z přilehlé restaurace. Velmi výborné prostředí pro sportovní kempy a soustředění. V těsné blízkosti jsou další sportoviště, jako tenisové kurty, krytý plavecký bazén, 3 tréninkové fotbalové plochy, fotbalové hřiště s umělou trávou.

Pro turisty i cykloturisty je možno využít mnoha turisticky zajímavých míst v okolí, zámek Konopiště s rozlehlým zámeckým parkem, zámek Jemniště, hora Blaník, zámek Český Šternberk, Ladův kraj s Hrusicemi a celé Posázaví.

Sporthotel Zimní stadion získal od Booking.com ocenění za vysoké hodnocení hostů pro rok 2017!!! (viz. galerie) #GuestsLovesUs

Ke stažení

Kontakt

Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o.

Hráského 1913
256 01 Benešov u Prahy

317 723 012

Mobil: +420 739 583 682

Sportovní pobyty skupin, kempy, soustředění - individuální podmínky ve spojení s pronájmem jednotlivých sportovišť

p. Molnár
+420 602 394 700
molnar@mszbenesov.cz