Bazény, wellness a posilovna

homepage / sportoviště / bazény, wellness & posilovna

Krytý plavecký bazén

Krytý plavecký bazén v Benešově je otevřen celoročně a je vybaven malým dětským bazénem, velkým bazénem 25 m, relaxační zónou s masážními tryskami, vířivým bazénkem a parní kabinou. V letních měsících je k dispozici venkovní sluneční terasa vybavená relaxačními lehátky a slunečníky. Další možnost oddechu a relaxace je na přilehlé travnaté ploše, vybavené dřevěnými odpočívadly.

Bazén je vybaven nerezovou vanou se 4 plaveckými dráhami vyhrazenými pro pravidlené plavce,  výuku ZŠ a MŠ celého středočeského kraje a části okresu P-V a PZ, pro odpolední plavecké kurzy, oddíly a celou řadu plaveckých závodů.

Velký bazén teplotou vody 28°C  je rozdělen na plaveckou a relaxační část. Obě části jsou od sebe odděleny nerezovou stěnou s možností proplouvat z jedné zóny do druhé.

Dětský bazének je velmi oblíben a hojně využíván pro plavecké kurzy mateřských škol a pro kurzy kojeneckého plavání. V odpoledních hodinách je otevřen pro rodiče s dětmi v rámci veřejného plavání.

Hloubka velkého bazénu 1.15 m - 1.60 m

Hloubka malého bazénu 0.40 m - 0.8 m

Dětský bazén vyhrazen pouze pro děti do 12 let a rodiče dětí do 4 let

( jeden dospělý / jedno dítě)

.  Do prostor šaten, sprch, parní kabiny a obou bazénů je přísný

zákaz vstupu se žvýkačkou!!!!!

.  Prosíme návštěvníky, aby se před vstupem do bazénu řádně

osprchovali.

.  Dívky s delšími vlasy prosíme o sepnutí vlasů gumičkou.

.  Odstraňte papírové kapesníčky z kapes u plavek

Dodržováním těchto pravidel pomůžete udržet lepší kvalitu vody.

Teplota bazénu Malý bazén - 31°C
Velký bazén - 28°C
Navštěvníků: Aktuálně: 10
Dle výše přiloženého sezónního rozvrhu