Venkovní bazén

Venkovní plavecký bazén „Bioska“

• 25 metrů dlouhý bazén s upravovanou vodou a solárním ohřevem se nachází v ulici Dukelská, vedle mateřské školky a sportovní haly Bios.
  • Vstupné je celodenní i hodinové a provozní doba je od června do září dle klimatických povětrnostních podmínek.
  • V areálu bazénu je stánek s občerstvení a možností nákupu základních potravin a nápojů. Možnost zapůjčení lehátek.

Pro vnitřní i venkovní plavecký bazén nejsou momentálně vydávány žádné slevové kupóny ani vouchery opravňující ke vstupu zdarma. Platnost již vydaných kupónů a voucherů skončí ke dni 31.8.2021 po tomto datu nebudou akceptovány.

VSTUP DO BAZÉNU ( VENKOVNÍHO I VNITŘNÍHO JE POVOLEN POUZE PO PŘEDLOŽENÍ JEDNOHO Z NÁSLEDUJÍCÍCH POTVRZENÍ:

1. NEGATIVNÍ ANTIGENNÍ TEST Z OFICIÁLNÍHO ODBĚROVÉHO MÍSTA ( NE STARŠÍ 72 HODIN)
    2. NEGATIVNÍ PCR TEST Z OFICIÁLNÍHO ODBĚROVÉHO MÍSTA ( NE STARŠÍ 7 DNÍ)
    3. UKONČENÉ OČKOVÁNÍ ( MIN. 14 DNÍ PO DRUHÉ DÁVCE)
    4. PRODĚLÁNÍ NEMOCI - LAORATORNĚ POTVRZENÉ ( NE STARŠÍ 180 DNÍ)
    5. MOŽNOST SAMOTESTOVÁNÍ  - POUZE NA MÍSTĚ - TEST VLASNÍ NEBO K ZAKOUPENÍ - 1KS 100,- KČ
    6. DĚTI 0-5,99 MAJÍ VSTUP BEZ OMEZENÍ, NEMUSÍ TEDY PŘEDKLÁDAT ŽÁDNÉ Z VÝŠE UVEDENÝCH POTVRZENÍ

POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ NEBO PRODĚLANÉ NEMOCI SI MŮŽETE STAHNOUT NA www.ocko.uzis.cz

9.6.2021 - 5.9.2021

PONDĚLÍ - NEDĚLE