Workout, posilovna, Pumptrack, DDH

POSILOVNA

B-fitness club - posilovna, která se nachází na Plaveckém bazéně v Benešově u Prahy.

Fitness klub má plně vybavenou posilovnu s výhledem na bazén. Nabízí cvičení na strojích, ale i s obyčejným “železem“. Individuální lekce s trenéry, sestavení jídelníčku a tréninkového plánu, nebo také pravidelné měření složení těla na přístroji INBODY 230, prostě domácí a přátelská atmosféra na vás dýchne hned při vstupu. Fitness má i bar, kde si můžete dát cokoliv ze sportovní výživy nebo koupit výhodnou měsíční permanentku.

Jsou možné cvičební hodiny s trenérem za velmi výhodných podmínek .
Kombinace-posilování s vahou vlastního těla, stroje a činky
                    - stabilizační cvičení
                    - uvolňovací c
vičení
                    - protahovací
cvičení
                     -crossfit
                     - Hit

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - ČT         14 - 19.00, 19.00-21.00 INDIVIDUÁLNÍ TR.
PÁ                    14 - 17.00, 17.00-21.00 INDIVIDUÁLNÍ TR.
SO                 INDIVIDUÁLNÍ TR.
NE                 17 - 20.00

Ceník posilovny

Jednorázový vstup

Dospělí  95,- Kč  neomezená doba
Studenti 70,- Kč neomezená doba

Permanentka

Dospělí / měsíc 790,- Kč  neomezené vstupy
Studenti / měsíc 630,- Kč neomezené vstupy
Vstupová permanentka 890,-

Akceptujeme karty Multisport !!!

Černoleská 2047

256 01 Benešov

e-mail:  f.benke@seznam.cz
tel:        774 290 334

WORKOUT

Workoutové hřiště  v areálu Sladovka o rozloze 700 metrů čtverečních za celkem 5,9 milionů korun bylo otevřeno na podzim v roce 2018. A čím to, že zrovna Benešov má tento primát? Areály pro tuto sportovní disciplínu se staví obvykle menší, většinou kolem 200 metrů čtverečních. Není to ani tak z toho důvodu, že by se větší nevyužila, ale je to dáno spíše historicky. Workout má totiž počátky na ruských sídlištích a v amerických ghettech, která obývali hlavně afroameričané. Ani v jednom případě na velká sportoviště nebyl prostor a ani finance. V Benešově se to podařilo.

A o co vlastně přesně jde? Workout je sportovní aktivita založená na cvicích využívajících k posilování různých partií hlavně váhu vlastního těla. Na venkovních hřištích k tomu slouží různé hrazdy, žebřiny a podobně. Vynalézavost nezná mezí. Nářadí splňuje požadavky, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, dostatečně pevné a vhodné pro cviky.

Benešovské hřiště v tomto směru již otestovali špičkoví tuzemští sportovci v této disciplíně a chválou nešetřili. V srpnu 2020 jsme dokonce hostili Mistrovství ČR ve workoutu.

Hřiště je otevřeno celoročně, 7 dní v týdnu. Vstup je zdarma.

DĚTSKÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Děti jsou nejvíce ohrožení účastníci silničního provozu. Pro řidiče jsou lehce přehlédnutelní, zvlášť když přecházejí silnici nebo jedou na kolech. Proto je důležité, aby děti těmto nebezpečným situacím předcházely a osvojily si odhad. Toto je nyní možné na dopravním hřišti v Benešově.

Nedaleko zimního stadionu se nachází dopravní hřiště s možností zapůjčení kol, motokár, koloběžek a dětských motorek.

OTEVÍRACÍ DOBA DĚTSKÉHO DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ

DUBEN - ČERVEN             13:00 - 18:00